Menu
Ping pong di Sukan Para ASEAN 2023 Pemenang pingatAcara | Kelas | Emas | Perak | Gangsa |
---|---|---|---|---|
Perseorangan | TT2 | Thirayu Chueawong Thailand | Audy Ngangi Indonesia | Natthawut Thinathet Thailand |
Roddrick Li Zhixian Singapura | ||||
TT3 | Yuttajak Glinbancheun Thailand | Anurak Laowong Thailand | Sefrianto Indonesia | |
Busree Wawaeni Thailand | ||||
TT4 | Yayang Gunaya Indonesia | Adyos Astan Indonesia | Wanchai Chaiwut Thailand | |
Sunarto Indonesia | ||||
TT5 | Tatok Hardiyanto Indonesia | Norakan Chanphaka Thailand | Barce Eysntend Layaba Indonesia | |
Teeradech Klangmanee Thailand | ||||
TT6 | Rungroj Thainiyom Thailand | Varly Jerico Tilaar Indonesia | Paulo Da Silva Neves Timor-Leste | |
Rahmad Hidayat Indonesia | ||||
TT7 | Charlermpong Punpoo Thailand | Suriyone Thapaeng Thailand | Nguyen Thanh Binh Vietnam | |
Enceng Mustopa Indonesia | ||||
TT8 | Mohamad Rian Prahasta Indonesia | Phisit Wangphonphathanasiri Thailand | Banyu Tri Mulyo Indonesia | |
Leonardo Aritonang Indonesia | ||||
TT9 | Kusnanto Indonesia | Aman Suratman Indonesia | Chee Chaoming Malaysia | |
Linard Combras Sultan Filipina | ||||
TT10 | Komet Akbar Indonesia | Bunpot Sillapakong Thailand | Phitak Kankingkam Thailand | |
Rommel Patombon Lucencio Filipina | ||||
TT11 | Muhammad Alfigo Dwiputra Indonesia | Jennahtul Fahmi Ahmad Jennah Malaysia | Narawit Techo Thailand | |
Achmad Yusuf Indonesia | ||||
Beregu | TT1-3 | Thailand Anurak Laowong Yuttajak Glinbancheun | Thailand Busree Wawaeni Thirayu Chueawong | Kemboja Nhansamoth Ek Nuch Pov |
Indonesia Chayo Pambudi Sefrianto | ||||
TT4 | Indonesia Adyos Astan Yayang Gunaya | Thailand Kittinan Harnpichai Wanchai Chaiwut | Filipina Racleo Candila Martinez Jr Smith Billy Anonoy Caratera | |
Kemboja Kosal Yoy Sopheap Phoeun | ||||
TT5 | Indonesia Barce Eysntend Layaba Tatok Hardiyanto | Thailand Norakan Chanphaka Teeradech Klangmanee | Vietnam Nguyen Ba An Tran Van Thang | |
TT6-7 | Thailand Chalermpong Punpoo Rungroj Thainiyom | Indonesia Enceng Mustopa Rahmad Hidayat | Vietnam Dang The Can Nguyen Thanh Binh | |
TT8 | Indonesia Banyu Tri Mulyo Mohamad Rian Prahasta | Thailand Komkrit Charitsat Phisit Wangphonphathanasiri | Indonesia Leonardo Aritonang Varly Jerico Tilaar | |
Vietnam Do Truong Anh Pham Van Hoang | ||||
TT9 | Malaysia Brady Zi Rong Chin Chee Chaoming | Filipina Benedicto Hernandez Gaela Linard Combras Sultan | Indonesia Aman Suratman Kusnanto | |
Vietnam Pham Minh Tuan Pham The Tien | ||||
TT10 | Indonesia Hilmi Aziz Komet Akbar | tidak dianugerahkan | ||
Pasukan | TT1-3 | Thailand Anurak Laowong Busree Wawaeni Yuttajak Glinbancheun | Indonesia Andi Santoso Audy Ngangi Chayo Pambudi | Kemboja Dy Neak Nhansamoth Ek Nuch Pov |
Singapura Muhammad Dinie Asyraf Huzaini Roddrick Li Zhixian | ||||
TT4 | Indonesia Adyos Astan Sunarto Yayang Gunaya | Thailand Kittinan Harnpichai Paisol Pateh Wanchai Chaiwut | Filipina Racleo Candila Martinez Jr Smith Billy Anonoy Caratera | |
TT5 | Indonesia Barce Eysntend Layaba Sefrianto Tatok Hardiyanto | Thailand Norakan Chanphaka Teeradech Klangmanee Thirayu Chueawong | Vietnam Nguyen Ba An Tran Van Thang | |
TT6-7 | Thailand Phitsadan Oiuyen Rungroj Thainiyom Suriyone Thapaeng | Indonesia Enceng Mustopa Rahmad Hidayat Varly Jerico Tilaar | Vietnam Dang The Can Nguyen Thanh Binh | |
TT8 | Indonesia Banyu Tri Mulyo Mohamad Rian Prahasta Leonardo Aritonang | Thailand Chalermpong Punpoo Komkrit Charitsat Phisit Wangphonphathanasiri | Vietnam Do Truong Anh Pham Van Hoang | |
Filipina Jayson Combe Ocampo Jobert Aparri Lumanta Leo Abulencia Macalanda | ||||
TT9 | Malaysia Brady Zi Rong Chin Chee Chaoming | Indonesia Aman Suratman Kusnanto | tidak dianugerahkan | |
TT10 | Thailand Bunpot Sillapakong Molchai Melanon Phitak Kankingkam | Indonesia Hilmi Aziz Komet Akbar | tidak dianugerahkan |
Acara | Kelas | Emas | Perak | Gangsa |
---|---|---|---|---|
Perseorangan | TT1-2 | Chilchitparyak Bootwansirina Thailand | Claire Shu Min Toh Singapura | tidak dianugerahkan |
TT3 | Dararat Asayut Thailand | Pattaravadee Wararitdamrongkul Thailand | Patamawadee Intanon Thailand | |
Osrita Muslim Indonesia | ||||
TT4 | Wijittra Jaion Thailand | Wassana Srigam Thailand | Tarsilem Indonesia | |
Saroung Sorn Kemboja | ||||
TT5 | Leli Marlina Indonesia | Panwas Singam Thailand | Nam Yuok Kemboja | |
Supalak Butgunha Thailand | ||||
TT6 | Kanokporn Phathumchai Thailand | Supannee Kokaew Thailand | tidak dianugerahkan | |
TT7 | Siti Fadhillah Indonesia | tidak dianugerahkan | ||
TT8 | Suwarti Indonesia | Sumalee Suangtho Thailand | Kanlaya Chaiwut Thailand | |
Hamida Indonesia | ||||
TT9 | Hana Resti Indonesia | Imas Yuniar Indonesia | Chayanan Settisrikoedkun Thailand | |
Nguyen Thi Hoa Phuong Vietnam | ||||
TT10 | Sella Dwi Radayana Indonesia | Gloria Gracia Wong Sze Malaysia | Viet Thi Kim Van Vietnam | |
Intira Chapandung Thailand | ||||
TT11 | Ana Widyasari Indonesia | Metri Indonesia | Pronwimol Wangprachum Thailand | |
Beregu | TT1-3 | Thailand Dararat Asayut Pattaravadee Wararitdamrongkul | tidak dianugerahkan | |
TT4 | Thailand Wassana Srigam Wijittra Jaion | Indonesia Ida Yany Osrita Muslim | Kemboja Chariya Chhorn Saroung Sorn | |
TT5 | Indonesia Leli Marlina Tarsilem | Thailand Panwas Sringam Supalak Butgunha | Kemboja Nam Yuok Sorm Sun | |
TT8 | Indonesia Hamida Suwarti | tidak dianugerahkan | ||
TT9 | Indonesia Hana Resti Imas Yuniar | Vietnam Le Thi Hong Huong Nguyen Thi Hoa Phuong | Filipina Angela Labrador Querubin Jhona Buban Pena | |
Timor-Leste Liliana Da Costa Silva Mesquita Pascoela Dos Santos | ||||
TT10 | Indonesia Cici Juliani Sella Dwi Radayana | Thailand Chayanan Settisrikoedkun Intira Chapandung | Filipina Mary Eloise Langoban Sable Minnie De Ramos Cadag | |
Pasukan | TT1-3 | Thailand Dararat Asayut Patamawadee Intanon Pattaravadee Wararitdamrongkul | Indonesia Ida Yany Listiana Herawati Osrita Muslim | tidak dianugerahkan |
TT4 | Thailand Chilchitparyak Bootwansirina Wassana Srigam Wijittra Jaion | tidak dianugerahkan | ||
TT5 | Indonesia Leli Marlina Tarsilem | Thailand Panwas Sringam Supalak Butgunha Suthida Saensathan | tidak dianugerahkan | |
TT8 | Indonesia Hamida Siti Fadhillah Suwarti | Thailand Kanlaya Chaiwut Sumalee Suangtho Supannee Kokaew | tidak dianugerahkan | |
TT9 | Indonesia Hana Resti Imas Yuniar | Vietnam Hoang Thi Thuc Tram Le Thi Hong Huong | Timor-Leste Liliana Da Costa Silva Mesquita Pascoela Dos Santos | |
TT10 | Indonesia Cici Juliani Sella Dwi Radayana | Thailand Chayanan Settisrikoedkun Intira Chapandung Janisa Khompast | Vietnam Nguyen Thi Hoa Phuong Viet Thi Kim Van |
Acara | Kelas | Emas | Perak | Gangsa |
---|---|---|---|---|
Beregu | TT1-3 | Thailand Pattaravadee Wararitdamrongkul Yuttajak Glinbancheun | Thailand Anurak Laowong Dararat Asayut | Indonesia Ida Yany Sefrianto |
Singapura Claire Shu Min Toh Muhammad Dinie Asyraf Huzaini | ||||
TT4 | Indonesia Adyos Astan Tarsilem | Thailand Wanchai Chaiwut Wijittra Jaion | Thailand Kittinan Harnpichai Wassana Srigam | |
Indonesia Osrita Muslim Yayang Gunaya | ||||
TT5 | Thailand Norakan Chanphaka Panwas Sringam | Indonesia Leli Marlina Tatok Hardiyanto | Filipina Darwin Labastida Salvacion Lucena Baje Jaranilla | |
Thailand Supalak Butgunha Teeradech Klangmanee | ||||
TT6-7 | Thailand Chalermpong Punpoo Kanokporn Phathumchai | Thailand Rungroj Thainiyom Supannee Kokaew | Indonesia Enceng Mustopa Siti Fadhillah | |
Filipina Jhona Buban Pena Leo Abulencia Macalanda | ||||
TT8 | Indonesia Mohamad Rian Prahasta Suwarti | Indonesia Banyu Tri Mulyo Hamida | Thailand Kanlaya Chaiwut Komkrit Charitsat | |
Thailand Phisit Wangphonphathanasiri Sumalee Suangtho | ||||
TT9 | Indonesia Hana Resti Imas Yuniar Kusnanto | Indonesia Aman Suratman Imas Yuniar | Thailand Chayanan Settisrikoedkun Sukij Samee | |
Vietnam Nguyen Thi Hoa Phuong Pham Van Hoang | ||||
TT10 | Indonesia Komet Akbar Sella Dwi Radayana | Malaysia Chee Chaoming Gloria Gracia Wong Sze | Thailand Bunpot Sillapakong Intira Chapandung | |
Filipina Andrew Kevin Bauyon Arandia Mary Eloise Langoban Sable |
Menu
Ping pong di Sukan Para ASEAN 2023 Pemenang pingatBerkaitan
Pingpong Ping pong di Sukan Paralimpik Musim Panas 2020 Pingat Davy Pinggan Pingat Pinggan Tak Retak, Nasi Tak Dingin Pingat Pangkuan Negara Pinggiran Cyberjaya Pingat Fields Pingat DirajaRujukan
WikiPedia: Ping pong di Sukan Para ASEAN 2023 https://games.cambodia2023.com/#gameresult